Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 03/24/2020 in all areas

 1. 1 point
  merhabalar arkadaşlar ben Deniz; evet artık adımı bildiğinize göre şimdide neler yaparım bunlardan bahsediyim - Web Scriptler (kendi çapımda web scriptler üretiyorum) - Oyun Programlama (ufak çaplı hikaye oyunları yapıyorum) - Robotik Programlama (orta - ileri seviye robotik geliştiriciliği yapıyorum aklınıza arduino gelmesin panasonic PLC'lerle çalışıyorum) - Firma Yönetimi (Eski hosting firma yöneticisi yeni her firmaya lazım denilen adam 😄) - WISECP Geliştiriciliği (WISECP için temalar geliştirmeye başladım para için değil insanlık için 🙂) Şimdide bana nasıl ulaşırsınız ona geçelim - Discord: Deniz#6329 - Mail: [email protected] - Whatsapp: EKLENMEDİ - Özel Mesaj Yolu İle İletişim Kurabilirsiniz. sizin için ne yaparım? - WISECP yönetiminizde oluşan hatalara ücretsiz destek verebilirim - WISECP için size özel tema geliştirebilirim Konumda hatalı bir durum mu var? - Discord üzerinden bana ulaşarak uyarıda bulunabilirsiniz bunu yapmak zorunda değilsiniz şikayette edebilirsiniz ama bir iyilik olarak düşünerek bana ulaşın 🙂 - İyi çalışmalar
 2. 1 point
  Merhaba, Müşteri takibi için satın almıştım. Son gelen güncellemeler ile muhteşem iş çıkardılar. Zohi.net sitemden hem satış yapıyorum. Hemde müşteri takibi.
 3. 1 point
  Her zaman yanınızdayım yeterki siz böyle güzel projelere devam edin ❤️
 4. 1 point
  Aramıza hoşgeldiniz. Sizi burada görmekten mutluluk duyduk. Topluluğa paylaşım ve katkılarınızı bekliyor olacağız. Teşekkür ederiz.
×
×
 • Create New...