Jump to content

Üyeler arası hizmet transferini nasıl açarız ?

Fast
 Share

Recommended Posts

| TR |

Hizmet Transferi nasıl açılır ?

Merhaba bugün sorulan sorulardan birisi olan Üyeler Arası Hizmet Transferi Nasıl Açılır ? sorusuna forumda kalıcı cevap olarak yazmak istedim.

1.Adım 

Ayarlar > Genel Ayarlar > Gelişmiş > Müşteriler Arası Hizmet Transferi

image.png.9ee8c9cfe1374a5ab66111d1db0ab272.png

2.Adım

Ürün ve Hizmetler > (İstediğiniz Ürünü Seçin) > Ürün Grubu Ayarları > Müşteriler Arası Hizmet Transferi

image.png.031a53c3e53a71a21f545c40db9f9385.png

image.png.8106437401b7ab60b80347779255774e.png

image.png.aee2b7eb59d831d67a2a304ab4026e2b.png

Saygılarımla,

Fast

Best Regards,
Fast

Community Moderator

wisecp-logo.png.d632a087e6cb37551ae14480a677090c.png

• 1 year later...
On 10/15/2021 at 2:15 PM, systeknoloji said:

Screenshot_2021-10-15-14-14-26.png

Merhaba @systeknoloji

Sunucunuz POST metodu ile HTML veri kabul etmediğinden bu durum yaşanmaktadır. Buna, genel olarak sunucunuz üzerinde kullanılan bir güvenlik duvarı veya bir güvenlik kuralı neden olabilir. (Örneğin: mod_security kuralları veya CloudFlare kuralları vb.)

Çözüm için sunucu hizmeti aldığınız servis sağlayıcıdan veya herhangi bir sunucu/network yönetim uzmanından destek alabilirsiniz.

Helpful links : Developer Center | Usage Guide | Translate | What's New?

• 2 weeks later...
Onur, 19.10.2021 - 23:24 yazdı:

Merhaba @systeknoloji

Sunucunuz POST metodu ile HTML veri kabul etmediğinden bu durum yaşanmaktadır. Buna, genel olarak sunucunuz üzerinde kullanılan bir güvenlik duvarı veya bir güvenlik kuralı neden olabilir. (Örneğin: mod_security kuralları veya CloudFlare kuralları vb.)

Çözüm için sunucu hizmeti aldığınız servis sağlayıcıdan veya herhangi bir sunucu/network yönetim uzmanından destek alabilirsiniz.

Onur Bey Selam,

Öncelikle Teşekkür Ederim.

Fakat Yazığınıza Cevaben, Yönetim Panelinde Kullanılan Customer İle İlgili Hiç Bir SelectBox Dolmuyor Fakat Paket Bilgilerini Getiriyor.. Farklı Bir Sorun Olabilir mi ? Aşağıda Ekran Görüntüsünü Paylaşıyorum.

image.thumb.png.90cc83edadb6d18df0543d784c056819.png

40 minutes ago, systeknoloji said:

Onur Bey Selam,

Fakat Yazığınıza Cevaben, Yönetim Panelinde Kullanılan Customer İle İlgili Hiç Bir SelectBox Dolmuyor Fakat Paket Bilgilerini Getiriyor.. Farklı Bir Sorun Olabilir mi ? Aşağıda Ekran Görüntüsünü Paylaşıyorum.

Merhaba

durumunuzun detaylı olarak incelenebilmesi için my.wisecp.com hesabınız üzerinden bir destek bileti oluşturmanızı rica ederiz.

• 4 weeks later...
Onur, 03.11.2021 - 22:28 yazdı:

Merhaba

durumunuzun detaylı olarak incelenebilmesi için my.wisecp.com hesabınız üzerinden bir destek bileti oluşturmanızı rica ederiz.

systeknoloji, 03.11.2021 - 21:47 yazdı:

Onur Bey Selam,

Bu durumun aynısını bende yaşıyorum. Ne yaptımsa sorunu çözemedim. Hatta Plesk panel Cpanel her ikisine de deniyorum olmuyor Acil yardım 

systeknoloji, 28.11.2021 - 00:00 yazdı:

Şuan da Plesk mi Kullanıyorsun Cpanel mi ?

Hocam her ikisinede kullanıyorum benim anladığım kadarıyla panelden alakalı değildir. Neden derseniz paneldeki paketleri fiyatları herşeyi görebiliyorum ama müşteriyi göremiyorum 

zaya, 5 saat önce yazdı:

Hocam her ikisinede kullanıyorum benim anladığım kadarıyla panelden alakalı değildir. Neden derseniz paneldeki paketleri fiyatları herşeyi görebiliyorum ama müşteriyi göremiyorum 

Dsotum Şöyleki Ben Sorunumu Çözdüm. Plesk Kullanıyorum, Fakat Cpanel de de Nerede Olduğunu Bilmiyorum!

Plesk Panele Girdiğinde Araçlar ve Ayarlar Menüsü Altında Web Uygulamasının Güvenlik Duvarı Var Oradaki Seçeneklerden "Sadece Saptama" ' yı Seçerek Sorununu Düzeltebilirsin Diye Ümit Ediyorum. Geri Dönüş de Yaparsın Düzelirse..

On 11/27/2021 at 8:19 PM, zaya said:

Bu durumun aynısını bende yaşıyorum. Ne yaptımsa sorunu çözemedim. Hatta Plesk panel Cpanel her ikisine de deniyorum olmuyor Acil yardım 

Merhaba @zaya

Eğer WISECP 2.3.2 sürümünü kullanıyorsanız, aşağıdaki bağlantıda verilen dosyayı indiriniz, sıkıştırılmış dosya içerisindeki tüm içeriği yazılımın kurulu olduğu dizine yükleyiniz. Üzerine yazdırma uyarısı alırsanız onaylayınız.

Daha sonra tekrar kontrol sağlayabilirsiniz.

https://www.wisecp.com/files/version-last-fix-2-3-2.zip