Jump to content

Hosting paketine yada yazılım ürününe Ücretsiz Alan Adı Eklenmesi

Recommended Posts

Merhaba,

Yazılım ürününün veya bir hosting paketinin yıllık alımında yanına ücretsiz alan adı verilebilmesi için bir ayar yok sanırım yada ben göremedim. Eğer böyle bir seçenek eklenebilirse çok daha iyi olacaktır.

Örneklendirecek olursak;

X Emlak Sitesi Scripti satın alındığında Domain ve Seçili bir Hostingi ücretsiz olarak fiyata dahil satmak istiyorum veya,

X Hosting paketi alana 1 adet .com veya .net alan adı hediye etmek istiyorum gibi.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

On 3/9/2021 at 5:59 PM, muzafferozen said:

Merhaba,

Yazılım ürününün veya bir hosting paketinin yıllık alımında yanına ücretsiz alan adı verilebilmesi için bir ayar yok sanırım yada ben göremedim. Eğer böyle bir seçenek eklenebilirse çok daha iyi olacaktır.

Örneklendirecek olursak;

X Emlak Sitesi Scripti satın alındığında Domain ve Seçili bir Hostingi ücretsiz olarak fiyata dahil satmak istiyorum veya,

X Hosting paketi alana 1 adet .com veya .net alan adı hediye etmek istiyorum gibi.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Merhaba

Bunun için "Admin Panel > Müşteriler > Pazarlama > Promosyonlar" yolu üzerinden Promosyonlar oluşturabilirsiniz. Bu sayede x bir ürünün yanında y ürününü indirimli veya ücretsiz sunabilirsiniz.

• Like 1

Helpful links : Developer Center | Usage Guide | Translate | What's New?