Jump to content

Onur

Staff Member
 • Posts

  140
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

Onur last won the day on September 16

Onur had the most liked content!

About Onur

Recent Profile Visitors

1,168 profile views

Onur's Achievements

 1. Merhaba @Berke Karan bunu nasıl yapabileceğinize dair yol gösterici video için lütfen tıklayınız.
 2. Merhaba @systeknoloji Maalesef şuan için "Godaddy Domain API" entegrasyonu mevcut değil. İsterseniz bunun için bir özellik istek talebi oluşturabilirsiniz. Özellik talebi oluşturmak için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. https://requests.wisecp.com Eğer acil olarak ihtiyacınız var ise, bunun için bir geliştirici ile iletişime geçebilir ve entegrasyon çalışması için anlaşabilirsiniz. Bilindik aktif geliştirici listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir PHP uzmanı da bu gibi işlemleri yapabilir. Geliştirici Listesi; https://developers.wisecp.com Geliştirme Belgeleri; https://dev.wisecp.com
 3. Merhaba @systeknoloji Sunucunuz POST metodu ile HTML veri kabul etmediğinden bu durum yaşanmaktadır. Buna, genel olarak sunucunuz üzerinde kullanılan bir güvenlik duvarı veya bir güvenlik kuralı neden olabilir. (Örneğin: mod_security kuralları veya CloudFlare kuralları vb.) Çözüm için sunucu hizmeti aldığınız servis sağlayıcıdan veya herhangi bir sunucu/network yönetim uzmanından destek alabilirsiniz.
 4. Merhaba @MehmetP Bu hata, SMS servis sağlayıcı ayarlarınızın geçersiz olması nedeniyle kaynaklanmaktadır. Bu gibi durumlarda /coremio/configuration/options.php dosyasından "two-factor-verification" ve "two-factor-verification-admin" değerlerinin karşılıklarını "0" olarak ayarlayabilir ve bu sayede iki faktörlü doğrulamayı devre dışı bırakabilirsiniz.
 5. Hi @Johannes You can process from the file below. /templates/website/[ThemePath]/ac-detail-invoice.php
 6. Hi @clusterx Third-party cookies must be available for CSRF security. This situation is the same for all software with CSRF security.
 7. You can review and follow everything about our roadmap on roadmap.wisecp.com
 8. Hi @ADz83 You can review and follow everything about our roadmap on roadmap.wisecp.com
 9. You can now review and follow everything about our roadmap on roadmap.wisecp.com
 10. Hi @martins Please create a support ticket through our support system so that your case can be thoroughly reviewed and you can be notified.
 11. Onur

  Cart is loop loading

  Hi @Maxime J Please create a support ticket through our support system so that your case can be thoroughly reviewed and you can be notified.
 12. We were happy to know you @ChrisTERiS We hope you have a good time Greetings and love to Thessaloniki ❤️
 13. Hi @aldasa Server grouping and the ability to create accounts based on load status on servers within the group are planned. There are many more advanced features planned for shared servers. But we cannot explain them yet. 🙂 These features will most likely be available with next major version.
 14. Please send me the domain name info of your license via private message. I will inform the technical team to contact you.
 15. Hi @fazar Can you create a support ticket from your client area "my.wisecp.com" so that your case can be investigated in detail by our tech team?
×
×
 • Create New...