Jump to content

Onur

Staff Member
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Onur last won the day on January 5

Onur had the most liked content!

Community Reputation

9 Neutral

5 Followers

Recent Profile Visitors

708 profile views
 1. Onur

  paylaşımlı sunucu sorunu

  Merhaba @zohi Bu gibi konular için my.wisecp.com destek sistemimiz üzerinden bir destek bileti oluşturabilirsiniz. Durumunuz en kısa sürede inceleyip size detaylı bilgi verilecektir. Topluluk forumumuza yazdığınız için teşekkür ederiz.
 2. Hello @Jamie Penner I will inform our developer team about all this and we will think about what we can do. Thank you for your interest.
 3. Hello Thank you for writing on our community forum. You can submit a request for this on our feature request platform. https://requests.wisecp.com You can also communicate with experts in the developer list. https://developers.wisecp.com
 4. Hello @LIONHAERT Welcome to our community! If you need any help or information, we are here. Have a nice day!
 5. WISECP V2.2 Beta Released! Please click here for more information. https://www.wisecp.com/en/whats-new ********* WISECP V2.2 Beta Yayınlandı! Detaylı bilgi için lütfen tıklayın. https://www.wisecp.com/tr/whats-new
 6. Hello No such planning is available at this time. You can create a post on requests.wisecp.com if you want. Thank you for your interest.
 7. Hello, Thank you for contacting us. the default theme css layout cannot be overridden. It can only be edited through. The standard css file is located on the following path; https://www.example.com/templates/website/Default/css/wisecp.php If you need more information, please let us know. Thank you for your interest. Regards WISECP
 8. We will review the GogetSSL module in full and, if necessary, contact the GogetSSL team. Thank you for the information.
 9. Thank you for thinking of us. We're very good as the WISECP team. We wish a world where everyone is healthy.
 10. I sent you a private message. Please check it.
 11. Hello msaladna, We have integration documents prepared for developers related to hosting panel integration. Have you reviewed these? https://dev.wisecp.com/en/kb/hosting-panel-module-development-introduction We'd be happy to cooperate with you. Thank you for your message.
 12. Hello PreMadeKB We're glad you joined our community. If you need any information and assistance, please let me know. Thanks.
 13. Merhaba Cpanel üzerinden (bkz: http://prntscr.com/ro19vs) WHM panele erişim yapılabiliyor. Bu konuda ek olarak notlar da aldık. Erişimin daha basit ve kolay olması için yeni sürümde iyileştirme yapabiliriz. Bilginize.
 14. Merhaba @zohi; Yakın zamanda "Özellik İstek Platformu" aktif olacaktır. Bu sayede istediğiniz özellikler için talepler yayınlayabilir, diğer WISECP kullanıcılarının oylamasını sağlayabilir ve geliştiricilerin dikkatini çekebilirsiniz. Böylelikle ücretli/ücretsiz bunu temin edilmesini sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.
 15. Aramıza hoşgeldiniz. Sizi burada görmekten mutluluk duyduk. Topluluğa paylaşım ve katkılarınızı bekliyor olacağız. Teşekkür ederiz.
×
×
 • Create New...