Jump to content

Onur

Staff Member
 • Content Count

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Onur last won the day on May 24

Onur had the most liked content!

Community Reputation

8 Neutral

5 Followers

Recent Profile Visitors

604 profile views
 1. Hello No such planning is available at this time. You can create a post on requests.wisecp.com if you want. Thank you for your interest.
 2. Hello, Thank you for contacting us. the default theme css layout cannot be overridden. It can only be edited through. The standard css file is located on the following path; https://www.example.com/templates/website/Default/css/wisecp.php If you need more information, please let us know. Thank you for your interest. Regards WISECP
 3. We will review the GogetSSL module in full and, if necessary, contact the GogetSSL team. Thank you for the information.
 4. Thank you for thinking of us. We're very good as the WISECP team. We wish a world where everyone is healthy.
 5. I sent you a private message. Please check it.
 6. Hello msaladna, We have integration documents prepared for developers related to hosting panel integration. Have you reviewed these? https://dev.wisecp.com/en/kb/hosting-panel-module-development-introduction We'd be happy to cooperate with you. Thank you for your message.
 7. Hello PreMadeKB We're glad you joined our community. If you need any information and assistance, please let me know. Thanks.
 8. Merhaba Cpanel üzerinden (bkz: http://prntscr.com/ro19vs) WHM panele erişim yapılabiliyor. Bu konuda ek olarak notlar da aldık. Erişimin daha basit ve kolay olması için yeni sürümde iyileştirme yapabiliriz. Bilginize.
 9. Merhaba @zohi; Yakın zamanda "Özellik İstek Platformu" aktif olacaktır. Bu sayede istediğiniz özellikler için talepler yayınlayabilir, diğer WISECP kullanıcılarının oylamasını sağlayabilir ve geliştiricilerin dikkatini çekebilirsiniz. Böylelikle ücretli/ücretsiz bunu temin edilmesini sağlayabilirsiniz. İlginiz için teşekkür ederiz.
 10. Aramıza hoşgeldiniz. Sizi burada görmekten mutluluk duyduk. Topluluğa paylaşım ve katkılarınızı bekliyor olacağız. Teşekkür ederiz.
 11. Thank you for your suggestion.
 12. Öncelikle ilginiz için teşekkür ederiz. Bu konuyu oldukça ciddiye alıyoruz ve elimizden geldiğince çalışmalar yürütüyoruz. Fakat tam olarak uzmanlık alanımız sanallaştırma olmadığı için bu konuda uzman desteğine ihtiyacımız olabiliyor. Önerinizin ilgili departmanımıza iletileceğinden emin olabilirsiniz.
 13. Thanks for your feedback. I'll forward this to our relevant department.
 14. Thanks for your feedback. I'll forward this to our relevant department.
 15. Thank you for your interest. Soon the Marketplace, Feature request platform and developer platform will be active. We are working on all this. Thus, you will publish any feature you want on the "feature request platform". In this way, it is voted by the community and can attract the attention of developers.
×
×
 • Create New...